Môj profil

Ako 26 ročná som sa zaradila medzi tzv. onkologických pacientov. Je pravda, že v tomto veku som mala úplne iné plány a predstavy o živote, no stalo sa.

Po absolvovaní chemoterapie a rádioterapie nastalo obdobie rekonvalescencie.

Práve v tomto období som zisťovala, čo všetko moje telo potrebuje, aby opäť fungovalo ako pred tým.

Čím viac som sa tejto oblasti venovala, tým viac informácií som získavala a bolo mi jasné, že zmena životného štýlu, stravovania a užívanie doplnkov výživy sa netýka iba chorých ľudí, ale najmä tých zdravých, aby sa chorými nestali.

To ma priviedlo k myšlienke venovať sa tejto oblasti profesionálne.

Od roku 2003 som absolvovala kurzy I. – IV. stupňa laboratória BIOMOL, ktoré sa zaoberá analýzou stopových prvkov z vlasov, na základe ktorej určujeme metabolický typ vyšetrovaného a následne doporučujeme vhodné stravovanie a cielenú suplementáciu.

Postupne som sa vzdelávala aj v oblasti doplnkov výživy.

Po absolvovaní polročného kurzu od spoločnosti ATAC som získala certifikát ako kvalifikovaný   "Poradca pre výživu a suplementáciu".

Nakoľko so zdravím je úzko spätá aj krása, vzdelávala som sa aj v tejto oblasti a dnes vykonávam pomocou prístroja S.A.M. hľbkovú analýzu pleti s následnou konzultáciou a doporučeniami pri výbere a používaní vhodnej kozmetiky, prípadne opäť správnej výživy a suplementácie.